Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

REALDER Nieruchomości

Plac Matejki 7/6 Zielona Góra

Mapa

608 558...

608 558 729

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 9:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

O nas

Biuro Nieruchomości Realder na rynku nieruchomości działa nieprzerwanie już prawie 30 lat, co daje nam przewagę w kwestii doświadczenia. Transakcje przeprowadzone za naszym pośrednictwem to gwarancja bezpieczeństwa. Z nami przeprowadzisz nawet najtrudniejsze sprzedaże i kupno nieruchomości.
Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie realizowanej transakcji związanej z nieruchomościami tj. kupno, sprzedaż czy najem/wynajem mieszkań, domów, lokali i obiektów usługowych oraz przemysłowych, a także zamiany nieruchomości. Transakcje wiązane są u nas na porządku dziennym. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów od pierwszego kontaktu, poprzez prezentacje nieruchomości, przygotowanie całego procesu kupna - sprzedaży, ale także do końca, gdzie papierkowych spraw do załatwienia pozostaje całkiem sporo. Współpracujemy na stałe z notariuszami, prawnikami, radcami prawnymi i doradcami finansowymi.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

68

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia REALDER Nieruchomości

Filtruj

3 200 zł64,71 m² 49,45 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament W centrum miasta Z miejscem parkingowym Do wynajęcia nowoczesny apartament usytuowany na I piętrze w nowym budynku...

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 000 m² 249 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w Ochli. Działka ma powierzchnię 1000m2 i regularny kształt zbliżony do prostokąta. Dojazd drogą...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51,70 m² 8 684,72 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w niskim bloku na osiedlu Słonecznym. Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie, w którym możesz...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł131,85 m² 7 205,16 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Nowoczesny parterowy dom wolnostojący na zamkniętym, kameralnym osiedlu w Ochli. Prezentujemy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim położony na...

Szczegóły ogłoszenia

120 120 zł1 007 m² 119,29 zł/m²

Joanna Olszak

Joanna Olszak

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bezpośrednia! Od 1001 m2 w cenie 120 1205 złotych działki budowlane w miejscowości Karszyn, 2 km od Kargowej. Prezentujemy na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł69,87 m² 8 487,19 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas ! Na sprzedaż atrakcyjny apartament położony przy zielonogórskiej Starówce. Apartament znajduje się w nowoczesnej, bezczynszowej...

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł7 488 m² 1,60 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka o powierzchni 7488 m2 zlokalizowana w okolicy ulicy Dekoracyjnej. Działka posiada dojazd ulicą Lotników z jednej strony...

Szczegóły ogłoszenia

22,08 zł/m²770 m² 17 000 zł

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nieruchomość magazynowa położona przy ulicy Lotników. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 7488m2 zabudowanej...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39,04 m² 56,35 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje po remoncie - przy Parku Tysiąclecia Szukasz wnętrza z duszą w samym sercu miasta, ale cenisz sobie spokój i bliskość natury? To...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

Joanna Olszak

Joanna Olszak

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ostatnie lokale przy lesie! bez prowizji I podatku 2 % pcc! Mieszkanie w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim z ogródkiem...

Szczegóły ogłoszenia

14 zł/m²1 000 m² 14 000 zł

Andrzej Filipkowski

Andrzej Filipkowski

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 1000m2 położona w Lubsku. Hala jest częścią większego kompleksu z dużym placem...

Szczegóły ogłoszenia

20,88 zł/m²19,16 m² 400 zł

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia zewnętrzny garaż zlokalizowany w bloku mieszkalnym położonym przy ulicy Ludowej 10C w Zielonej Górze. Garaż ma powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 600 zł58,26 m² 10 000 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 58.26 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 236 m² 177,99 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Droszkowie, blisko natury i miasta! Szukasz miejsca na budowę wymarzonego domu? Prezentujemy nieruchomość gruntową...

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł12,50 m² 5 600 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży miejsce postojowe w hali garażowej H1 zlokalizowanej w budynku przy ulicy Obywatelskiej pod budynkami 45a-G w Zielonej Górze....

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł142 m² 13 943,66 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom z eleganckim wnętrzem zlokalizowany w jednej z pożądanych dzielnic - na Jędrzychowie. Prezentujemy do sprzedaży parterowy dom...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35,20 m² 45,45 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna kawalerka położona w budynku 3 piętrowym zlokalizowanym blisko centrum miasta. Mieszkanie położone na drugim piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł94 m² 7 861,70 zł/m²

Joanna Olszak

Joanna Olszak

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:701 m²

Tylko U nas!parterowy dom wolnostojący o powierzchni 93,18 m2 wybudowany na działce 701 m2. Układ pomieszczeń: * salon z aneksem kuchennym (...

Szczegóły ogłoszenia

108 363 zł881 m² 123 zł/m²

Joanna Olszak

Joanna Olszak

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Eco Park Łużycki Mamy przyjemność zaprezentować Państwu największą, luksusową inwestycję regionu Dolnych Łużyc obejmującą 250 hektarów czystego...

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł96,54 m² 8 794,28 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami przy ul. Rzeźniczaka. Szukasz przestrzeni dla rodziny w dobrej lokalizacji? Mamy przyjemność...

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł93,57 m² 7 213,85 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy położony na parterze w kamienicy w centrum miasta. Prezentowany lokal ma powierzchnię 68,40m2 plus piwnica...

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł35,50 m² 8 957,75 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Duża kawalerka o jasnym wnętrzu położona na osiedlu Na Olimpie. Mieszkanie z potencjałem. Istnieje możliwość przeniesienia...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,31 m² 59,09 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczny apartament z miejscem parkingowym w oryginalnym budynku loftowym położonym w centrum miasta. Apartament dostępny od...

Szczegóły ogłoszenia

960 960 zł3 003 m² 320 zł/m²

Joanna Olszak

Joanna Olszak

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas! bez prowizji!świetna oferta dla dewelopera! W pełni uzbrojona działka budowlana o łącznej wielkości 3003 m2 , znajdująca się...

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł175 m² 5 657,14 zł/m²

Joanna Olszak

Joanna Olszak

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa cena! W całości podpiwniczony dom wolnostojący o wielkości 175 metrów z garażem wybudowany na działce 700 metrów w Zielonej...

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37,30 m² 50,94 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Ptasiej na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie umeblowane, odświeżone. Mieszkanie wolne od...

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 900 m² 79,49 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3900m2 położoną w gminie Świdnica. Jest to działka rolna z możliwością zabudowy (po...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 037 zł62,63 m² 9 900 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ludowa park - etap II - M12 ludowa park - doskonała lokalizacja - blisko centrum, miejsc rekreacyjnych i zielonych. Ludowa Park to nowoczesna inwestycja...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

Joanna Olszak

Joanna Olszak

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:134 m²

Ostatnie domy przy lesie! bez prowizji I podatku 2 % pcc! Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim z ogródkiem i miejscem...

Szczegóły ogłoszenia

118 800 zł600 m² 198 zł/m²

Joanna Olszak

Joanna Olszak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bez prowizji!uzbrojone działki z projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego według warunków technicznych 2020, położone...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 393 zł55,86 m² 10 050 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ludowa park - etap II - M05 ludowa park - doskonała lokalizacja - blisko centrum, miejsc rekreacyjnych i zielonych. Ludowa Park to nowoczesna inwestycja...

Szczegóły ogłoszenia

6,73 zł/m²1 470 m² 9 900 zł

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wiata o powierzchni 770m2 z placem o powierzchni ok. 700m2 zlokalizowane blisko centrum w strefie przemysłowej. Doskonale...

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł49,10 m² 8 533,60 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń zlokalizowane przy ulicy Harcerskiej. Mieszkanie usytuowane jest w niskim dwupiętrowym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 050 zł45,76 m² 10 250,22 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ludowa park - etap II - M06 ludowa park - doskonała lokalizacja - blisko centrum, miejsc rekreacyjnych i zielonych. Ludowa Park to nowoczesna inwestycja...

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,60 m² 8 842,36 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy położony na parterze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Na sprzedaż lokal o powierzchni 40,60m2 składający...

Szczegóły ogłoszenia

199 584 zł1 008 m² 198 zł/m²

Joanna Olszak

Joanna Olszak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61,30 m² 8 955,95 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas ! 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu zdrojowym Przestronne i słoneczne mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego...

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł5 300 m² 60 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa położona w bliskiej okolicy Zielonej Góry (12km) - przy głównej drodze. Działka ma powierzchnię 5300m2 i obecnie status...

Szczegóły ogłoszenia

246 620 zł1 121 m² 220 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w Buchałowie gmina Świdnica. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka ma...

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35,70 m² 53,22 zł/m²

Małgorzata Stańkowska

Małgorzata Stańkowska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie do wynajęcia - łężyca ul. Ceglana Przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym bloku zlokalizowanym na popularnym...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij